textra
po godzinach

Poznański Festiwal Kryminału GRANDA 2023

TEXTRA od lat towarzyszy Poznańskiemu Festiwalowi Kryminału GRANDA.
Dziękujemy!

1px

15 lat działalności TEXTRA

We wrześniu 2021 roku z okazji kryształowej rocznicy działalności, TEXTRA uczestniczyła w wyjeździe szkoleniowo-integracyjnym. Rowery, bowling, kajaki i…. Ahoj Przygodo!

Na zdjęciu: uczestnicy spływu kajakowego rzeką Wełną.

1px

„z TEXTRĄ przez świat"

Pozdrowienia z Jaffy :)

1px

Szkolenia

Każdego roku pracownicy naszej firmy biorą udział
w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.
Są to nie tylko szkolenia
z zakresu działalności firmy, ale również wspomagające umiejętności interpersonalne.

1px

Podziękowanie

Podziękowanie od Zespołu Edukacyjnego im. Bojowników o Polskość Ziemi Kramskiej dla Prezes Zarządu TEXTRA Poland Sp. z o.o., Katarzyny Szczur-Perepeczo
za życzliwość, dobroć oraz wspieranie rodziców i nauczycieli w procesie realizowania statutowych zadań szkoły.

1px

Koncert Charytatywny „Serca Szeroko Otwarte” – Soyka

Firma TEXTRA to jedna z wielu firm, które wsparły zorganizowany przez Lożę Częstochowską BCC Koncert Charytatywny „SERCA SZEROKO OTWARTE”. Gwiazdą wydarzenia, które miało miejsce 9 stycznia 2020 w Częstochowie, był Stanisław Soyka. Środki zebrane podczas tegorocznego koncertu zostały przekazane na rzecz Fundacji Chrześcijańskiej Adullam od wielu lat niezmiennie niosącej wszechstronną pomoc osobom w najtrudniejszej sytuacji.

1px

GREENPEACE

Z radością informujemy, że Prezes TEXTRA Poland Katarzyna Szczur wspiera działania organizacji GREENPEACE a szczególnie angażuje się w walkę o nasze pszczoły :) . Wielkie gratulacje dla Wszystkich, którzy wspierają działania na rzecz ochrony środowiska!

1px

XVIII edycja badania Operator Logistyczny Roku

Podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji w Hilton Warsaw Hotel, 5 grudnia 2019 r. w Warszawie, ogłoszone zostały wyniki XVIII edycji badania Operator Logistyczny Roku. Nagrodę Lider Logistyki w kategorii Najbardziej wyróżniająca się firma spedycyjna – zdobyła firma TEXTRA Poland. Nagrodę odebrał Marek Mańczak, kierownik działu sprzedaży rozwiązań logistycznych.

1px

GRANDA 2019

TEXTRA Poland Sp. z o.o. od 5 lat wspiera GRANDĘ – Poznański Festiwal Kryminału. Jak zawsze miłośnicy mocnych wrażeń nie zawiedli – w weekend 20-22.09.2019 tysiące fanów przewinęły się przez DS Hanka, aby móc posłuchać autorów, specjalistów od kryminalistyki. Zapraszamy za rok.

1px

„z TEXTRĄ przez świat"

Seszele – dziękujemy :)

1px

Festiwal Kryminału GRANDA

Podziękowanie dla TEXTRA Poland Sp. z o.o. za wsparcie i współudział w tworzeniu Poznańskiego Festiwalu Kryminału GRANDA.

1px

Podziękowanie od DKMS

TEXTRA Poland Sp. z o.o. czynnie bierze udział w szerzeniu idei dawstwa szpiku i komórek macierzystych.

1px

FUNDACJA ISKIERKA

Podziękowanie dla TEXTRA Poland Sp. z o.o. za zaangażowanie, otwarte serca i wsparcie dobroczynnej inicjatywy Loży Częstochowskiej Business Centre Club tj. organizacji koncertu charytatywnego zespołu LAO CHE, który odbył się w Muzeum Monet i Medali im. Jana Pawła II w Częstochowie 29 listopada 2018 r.

1px

„z TEXTRĄ przez świat"

Pozdrowienia z Estonii- dziękujemy :)

1px

„z TEXTRĄ przez świat"

Estonia – dziękujemy :) Z wielką przyjemnością pragniemy podziękować Naszym Klientom za niesamowite zdjęcia z podróży po najróżniejszych zakątkach świata, gdzie nasze drobne upominki znajdują swoje zastosowanie. Prezentujemy Państwa pozdrowienia z Estonii i jednocześnie zapraszamy Wszystkich do nadsyłania swoich zdjęć z małym logo TEXTRA. Może to być plażing, leżing, drinking, shoping. Umieścimy je na naszej stronie.

1px

Zmieniają świat na lepsze.

W X finale edycji konkursu organizowanego przez BCC „Firma Dobrze Widziana”, TEXTRA Poland znalazła się w zaszczytnym gronie nagrodzonych tytułem. Prezentujemy pamiątkowe zdjęcie, które ukazało się w majowym, internetowym wydaniu Gazety BCC. Nagrodę odebrał Główny Księgowy TEXTRA Poland – Grzegorz Bobrowski.

1px

„z TEXTRĄ przez świat"

Pozdrowienia z Chorwacji :)

1px

Retro Motor Show 2018

Z radością informujemy, że TEXTRA Poland była partnerem tegorocznych Targów Retro Motor Show, które odbywały się w Poznaniu w dniach 26-28.10.2018.

1px

Współpraca ze Szkołą w Nowym Kramsku

Pani Prezes TEXTRA Poland Katarzyna Szczur otrzymała podziękowanie za życzliwość, dobroć oraz wspieranie rodziców i nauczycieli w budowaniu procesu edukacyjnego dla rozwoju osobowości ucznia, przekazane przez
Szkołę w Nowym Kramsku.
Serdecznie dziękujemy :).

1px

„z TEXTRĄ przez świat"

Pozdrowienia z Indonezji – dziękujemy :)

1px

„z TEXTRĄ przez świat"

Pozdrowienia z Islandii – dziękujemy :)

1px

VI Polski Kongres Przedsiębiorczości

Prezentujemy program konferencji „Siła kobiet w gospodarce”, która odbyła się podczas VI Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Poznaniu we wrześniu 2018 r. Wydarzenie zgromadziło ponad 1200 przedstawicieli świata biznesu, polityki, nauki oraz administracji publicznej z całego kraju, a jedną z prelegentek konferencji była Katarzyna Szczur – Prezes Zarządu TEXTRA Poland Sp. z o.o.

1px

TEXTRA Poland - Rekomendacja

Firma TEXTRA członkiem BCC, do której została zaproszona jako rzetelna i wiarygodna, przestrzegająca zasad etyki kupieckiej, akceptująca zasady kodeksu honorowego.

1px

Certyfikaty 2017

TEXTRA Poland otrzymała certyfikaty: Lider Przedsiębiorczości, Firma Godna Polecenia oraz Wiarygodny Partner w Biznesie. Uroczystość wręczenia odbyła się dnia 29 listopada w Wyższej Szkole Biznesu w Poznaniu.

1px

„z TEXTRĄ przez świat”

Pozdrowienia z Singapuru :)

1px

Festiwal Kryminału GRANDA 2017

TEXTRA sponsorowała panel dyskusyjny w ramach Festiwalu Kryminału „Granda” 2017

1px

Festiwal Kryminału GRANDA 2017

Nasza firma postanowiła czynnie wziąć udział w organizacji Poznańskiego Festiwalu Kryminału „Granda” 2017. Dzięki współpracy pomiędzy firmą TEXTRA a organizatorami, odbyło się spotkanie z Vincentem Severskim, autorem bestsellerowych powieści polityczno-szpiegowskich i Jakubem Żulczykiem, powieściopisarzem i scenarzystą.

1px

„z TEXTRĄ przez świat”

Pozdrowienia z Korfu :)

1px

Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich w Kramsku

Z wielką przyjemnością przekazaliśmy „książkowy prezent świąteczny” dla Szkoły Podstawowej im. Olimpijczyków Polskich w Kramsku.

1px

Rada Ekspertów PASJI GDT

Prezes Zarządu TEXTRA Pani Katarzyna Szczur dołączyła do zacnego grona Rady Ekspertów Pasji Grupy Dobrych Trenerów. Uroczystość nadania członkowska odbyła się w maju 2017 roku w Częstochowie.

1px

Szkolenie 2017

W dniach 24-26.03.2017 firma TEXTRA po raz kolejny uczestniczyła w szkoleniu podnoszącym kompetencje. Tym razem zgłębialiśmy tajniki negocjacji, a po inspirujących zajęciach pełni zapału i energii intensywnie się integrowaliśmy :)

1px

„z TEXTRĄ przez świat”

Pozdrowienia z Nowego Yorku :)

1px

„z TEXTRĄ przez świat”

Dziękujemy za Państwa pozdrowienia z całego świata :)

1px

„z TEXTRĄ przez świat”

Pozdrowienia z Tajlandii…

1px

„z TEXTRĄ przez świat”

Pozdrowienia z Korei Południowej…

1px

Fundacja DKMS - Pokonajmy nowotwory krwi

W 2018 roku wspieramy Fundację DKMS – Pokonajmy Nowotwory Krwi. Wspólnie z naszymi Klientami przyłączyliśmy się do walki z nowotworami krwi.

1px

Wspieramy sportowy rozwój

TEXTRA wspiera rozwój sportowy, dlatego na początku 2016 roku Prezes Zarządu zasponsorowała stroje sportowe dla amatorskiej drużyny piłkarskiej KS Błękitni Toporów z województwa lubuskiego.

1px

10 lat Textra

W styczniu 2016 roku minęło 10 lat działalności firmy TEXTRA. Z tej okazji Prezes Zarządu otrzymała od wszystkich pracowników dyplom w ramach podziękowania za współpracę

1px

Piknik Rodzinny dla dzieci niewidomych

W maju 2015 roku wsparliśmy Piknik Rodzinny w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla dzieci Niewidomych w Owińskach, bo „wszystkie dzieci nasze są”.

1px

Nasza współpraca z Fundacją Mam Marzenie przynosi już efekty.

W czerwcu 2015 roku udało nam się spełnić pierwsze i z pewnością nie ostatnie, dziecięce marzenie.

1px

Piknik Rodzinny dla dzieci niewidomych

Piknik Rodzinny zaludnił się jaskiniowcami. Wszyscy świetnie się bawili podczas  polowania na dinozaury czy podczas zawodów w przetaczaniu kamienia.

1px

Integracja 2009

W czasie imprezy integracyjnej w Błażejewku mieliśmy
do dyspozycji przeróżne atrakcje.

1px

Zawody Drwali

Podczas jednej z edycji Międzynarodowych Zawodów Drwali, dzięki naszemu zaangażowaniu, na scenie wystąpił Mietek Szcześniak.

1px

Zawody Drwali

Podczas Międzynarodowych Zawodów Drwali, które
od wielu lat wspieramy, odbywa się prezentacja rzeźby artystycznej stanowiącej niecodzienną atrakcję.

1px

Majorka 2012

W związku z bardzo dobrymi wynikami firmy, w 2012 roku wspólnie postanowiliśmy wypocząć udając się na Majorkę. Pogoda dopisała i wszyscy doskonale bawiliśmy się, zdobywając nowe doświadczenia.

1px

Lider konkurencyjności

TEXTRA Poland uzyskała nominację do tytułu Lider Konkurencyjności 2018 za konsekwentną i skuteczną realizację polityki zarządzania, odpowiedzialność za działania oraz niepodważalny wkład w rozwój przedsiębiorczości w kraju.

1px

Piknik Rodzinny 2013

Coroczny Piknik Rodzinny w 2013 roku odbył się w Parku Linowym. Jak co roku bawiliśmy się wspólnie z całymi rodzinami. Nie zabrakło atrakcji również dla najmłodszych.

1px

Złombol

W 2014 roku wspieraliśmy załogę Złombol podczas wyprawy Katowice – Lloret de mar. Pomogliśmy w ten sposób uzbierać pieniądze
na rzecz dzieci ze śląskich domów dziecka.

1px

Fundacja "Mam Marzenie"

Od maja 2015 roku, działając pod hasłem „Daję piątaka
na marzenia dzieciaka”, przekazujemy 5 PLN z każdej wystawionej przez nas faktury na konto Fundacji. Pomagamy spełnić marzenia chorych dzieci.

1px

Ladies for Us

26 marca 2007 roku
na scenie Teatru Polskiego odbyła się pierwsza edycja Koncertu „Ladies for us” sponsorowanego, między innymi przez firmę Textra.

1px

Zawody Driftu

Piotr Grelka od lat jest pasjonatem driftingu. W latach 2007 – 2013 brał udział w Driftingowych Mistrzostwach Polski, kilkukrotnie stając na podium.

1px

Zawody Driftu

Driftingowe Mistrzostwa Polski z udziałem Piotra Grelki.

1px

Piknik Rodzinny 2015

6 czerwca 2015 roku spotkaliśmy się wraz z najbliższymi
w Parku Rozrywki Rodzinka w Skórzewie koło Poznania. Wspólnie bawiliśmy się podczas konkursów zorganizowanych przez animatorów atrakcji.

1px

Integracja 2009

W 2009 roku spotkaliśmy się w Błażejewku, by wspólnie spędzić czas jeżdżąc quadami. Zabawa była wyjątkowo udana,
a uczestnicy brudni, ale szczęśliwi.

1px

Integracja 2009

Impreza integracyjna – Błażejewko 2009.

1px

Zawody Drwali 2009

Firma Textra od lat wspiera Międzynarodowe Zawody Drwali, które odbywają się
w miejscowości Niedźwiedź w woj. lubuskim. Impreza połączona jest z piknikiem
i atrakcjami
w postaci konkursów
i pokazów.

1px